KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 5613059
nr 561 3059
Färgetsning
sign. Lybska gränd, Visby, 38x27
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 januari 2009
kl 19:12:27
18/1 11:37:18
18/1 20:40:17
150 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)